Tadej Valjavec

Naša favoritinja za medaljo nastopila kljub hudim bolečinam, tako se je odrezala
sobota, 5. avgust 2023 ob 15:16
Monika Hrastnik po junaški vožnji na SP v spustu 11., zlato Avstrijki Höll.

Zelena luč za Monikin nastop v Glasgowu
sobota, 5. avgust 2023 ob 07:40
Po močnem petkovem udarcu v rebra in ramo bo naša vodilna gorska kolesarka vendarle nared za štart na današnji uvodni tekmi.

Zdaj gre zares! Že danes na delu eno glavnih slovenskih orožij
petek, 4. avgust 2023 ob 09:40
Za Slovence danes začetek svetovnega prvenstva v kolesarstvu.

Jonas Vingegaard, vnovič zmagovalec dirke po Franciji: Premočan za tehnologijo
ponedeljek, 24. julij 2023 ob 00:00
Danski kolesarski as Jonas Vingegaard je z izjemnimi vožnjami v zadnjem tednu dirke po Franciji še drugič zapored v Pariz pripeljalv rumenem.

Pogačarjev nekdanji trener: "To je Tadejeva največja napaka ..."
nedelja, 23. julij 2023 ob 11:03
Marko Polanc je razkril, kaj mora Tadej Pogačar spremeniti, če želi še kdaj slaviti na dirki po Franciji.

Eržen: Na trgu ni kolesarjev, ki lahko dobijo Grand Tour, zato moramo razvijati mlade
petek, 14. julij 2023 ob 07:27
Krog tistih, ki lahko dobijo eno od največjih tritedenskih dirk, je v kolesarstvu precej ozek. Na Tour sta glavna favorita Tadej Pogačar in Jonas Vingegaard, oba sta zasedla prvo ali drugo mesto...

Ion Izagirre po pobegu na zadnjem vzponu zmagal z minuto prednosti
četrtek, 13. julij 2023 ob 09:30
168 km dolga razgibana 12. etapa Toura med mestoma Roanne in Belleville-en-Beaujolais je bila v znamenju ubežnikov. Zmagal je Španec Ion Izagirre (Cofidis), ki je napadel na zadnjem vzponu 30 km...